Spotkanie Nantes vs Angers, wynik końcowy 1-1

W dniu 2022-04-17 13:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Nantes i Angers.

Po pierwszej połowie meczu między Nantes a Angers wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: S. Boufal 18' 0-1 A. Ounahi K. Coulibaly 53' 1-1 Fábio

Żółte kartki Nantes: Alban Lafont 45' Ludovic Blas 70' Nicolas Pallois 90' Andrei Girotto 90'

Żółte kartki Angers: Romain Thomas 50'

Czerwone kartki Angers:

Główny sędzia meczu to Bastien Dechepy, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Nantes stanie naprzeciw Marseille, następne spotkania z drużynami Bordeaux i Lens. Kolejno natomiast Angers z Paris Saint Germain. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot i Monaco.

Liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi starcia, które startują w lidze Ligue 1. Uzdolnione piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak przykładowo Alban Lafont Romain Thomas nieprzerwanie serwują wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie zdarzają się bezwzględne faule, spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki między graczami są nader zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż widowiska przynudzają. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1. Nantes i Angers oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.