Mecz Marseille - Nantes zakończony wynikiem 3-2

Marseille - Nantes, wynik końcowy 3-2. Dnia 2022-04-20 19:00 na obiekcie sportowym Stade Orange Vélodrome odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 33 pomiędzy Marseille a Nantes.

Pierwsza połowa meczu między Marseille i Nantes zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Gole strzelali: Andrei Girotto 26' 0-1 W. Cyprien D. Payet 39' 1-1 M. Coco 41' 1-2 D. Payet 55' 2-2 A. Harit 75' 3-2 Gerson

Żółte kartki Marseille: Luan Peres 35' Arkadiusz Milik 86'

Żółte kartki Nantes: Ludovic Blas 32' Marcus Coco 45' Fábio 81' Dennis Appiah 90' Marcus Coco 90'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Nantes: Marcus Coco 90'

Główny sędzia spotkania - Ruddy Buquet, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Marseille stanie naprzeciw Feyenoord, następne spotkania z drużynami Lyon oraz Feyenoord. Kolejno natomiast Nantes podejmie Lens. Następne mecze zagra z drużynami Nice oraz Rennes.

Liczni kibice z zapałem śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Luan Peres Ludovic Blas wielokrotnie serwują fantastycznym sympatykom wiele niesamowitych wrażeń. Trafiamy na książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Interesujące walki między zawodnikami są zagorzałe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że potyczki nudzą kibica. Dlatego też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Marseille i Nantes oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stade Orange Vélodrome.