Spotkanie między Nantes oraz Bordeaux na obiekcie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau - 5-3

Pierwsza połowa spotkania między Nantes a Bordeaux zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 5-3.

Dnia 2022-04-24 13:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Nantes oraz Bordeaux.

Gole strzelali: M. Niang 6' 0-1 D. Ignatenko J. Dilrosun 18' 0-2 M. Niang K. Coulibaly 47' 1-2 W. Cyprien Ricardo Mangas 51' 2-2 E. Kwateng 67' 2-3 J. Dilrosun K. Coulibaly 72' 3-3 M. Simon M. Simon 76' 4-3 R. Kolo Muani O. Bukari 89' 5-3 R. Kolo Muani

Żółte kartki Nantes: Osman Bukari 90'

Żółte kartki Bordeaux: Marcelo 15'

Czerwone kartki Bordeaux:

Sędzią głównym tego spotkania był Clement Turpin, France. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Nantes zmierzy się już z Lens, następne spotkania z drużynami Nice oraz Rennes. Kolejno natomiast Bordeaux z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Angers oraz Lorient.

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą starcia w lidze Ligue 1. Ciekawe futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak między innymi Osman Bukari Marcelo nieustannie gwarantują własnym stałym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Walki między drużynami są bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa, iż są to potyczki mało interesujące. Bardzo często zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz oglądać spotkania piłkarskiej ligi Ligue 1. Nantes i Bordeaux oraz ich udział w Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.