Na obiekcie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau miało miejsce spotkanie pomiędzy Nantes oraz Nice zakończone wynikiem 0-2

W dniu 2021-09-12 15:00 na obiekcie sportowym Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 5. Zmierzyły się Nantes oraz Nice.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Nantes i Nice wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: K. Dolberg 75' 0-1 M. Bard A. Gouiri 80' 0-2 A. Delort

Żółte kartki Nantes: A. Girotto 31' Fabio 51'

Żółte kartki Nice: H. Boudaoui 33' M. Lemina 64' Dante 65'

Czerwone kartki Nice:

Główny sędzia meczu - B. Millot. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Nantes zmierzy się już z Angers, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 oraz Reims. Kolejno natomiast Nice z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Lorient oraz Saint Etienne.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Składające się z uzdolnionych zawodników drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak A. Girotto H. Boudaoui raz za razem zagwarantowały fantastycznym kibicom wiele przeżyć. Wielokrotnie obserwujemy idealnie wyliczone bramki czy asysty, bezlitosne faule zakończone czerwoną kartką zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Interesujące zmagania pomiędzy graczami bywają zażarte, rzadko bywa, iż są to widowiska statyczne. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1. Nantes i Nice i ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.