Mecz Nantes vs Estac Troyes, wynik 2-0

Dnia 2021-10-03 13:00 na obiekcie sportowym Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 9 pomiędzy Nantes a Estac Troyes.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Nantes a Estac Troyes wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: Andrei Girotto 58' 1-0 W. Cyprien L. Blas 69' 2-0

Żółte kartki Nantes: Jean-Charles Castelletto 45' Pedro Chirivella 90'

Żółte kartki Estac Troyes: Gerson Rodrigues 66' Nassim Chadli 83'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Sędzią głównym tego spotkania był Brisard Jerome, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Nantes stanie naprzeciw Bordeaux, następne spotkania z drużynami Clermont Foot oraz Montpellier natomiast Estac Troyes podejmie Nice. Następne mecze zagra z drużynami Reims oraz Rennes.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi starcia w lidze Ligue 1. Fascynujące piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak Jean-Charles Castelletto Gerson Rodrigues raz za razem zaserwowały własnym entuzjastom futbolu wiele wrażeń. Obserwujemy idealnie wyliczone gole oraz asysty, ostre sytuacje z faulem dodające smaczku całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy drużynami bywają niezwykle zajadłe, nie często okazuje się, że widowiska męczą. Warto więc przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Nantes oraz Estac Troyes jak ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.