Angers kontra Nantes, wynik meczu 1-4

Angers kontra Nantes, wynik 1-4. W dniu 2021-09-19 13:00 na obiekcie sportowym Stade Raymond-Kopa rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 6. Zmierzyły się Angers oraz Nantes.

Po pierwszej połowie meczu między Angers i Nantes wynik to 1-3. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-4.

Gole strzelali: A. Girotto 3' 0-1 M. Simon L. Blas 6' 0-2 I. Traore 10' 1-2 T. Mangani R. Kolo Muani 23' 1-3 M. Simon L. Blas 79' 1-4 R. Kolo Muani

Żółte kartki Angers: A. Fulgini 24' T. Mangani 45'

Żółte kartki Nantes: M. Simon 25' P. Chirivella 45'

Czerwone kartki Angers:

Główny sędzia meczu - Amaury Delerue, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Angers stanie naprzeciw Marseille, następne spotkania z drużynami Estac Troyes oraz Metz natomiast Nantes z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Reims oraz Estac Troyes.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani kibice śledzą ekscytujące poczynania w lidze Ligue 1. Utalentowane zespoły futbolowe z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. A. Fulgini M. Simon często zapewniają własnym stałym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko potyczki między graczami ligowymi są nader zażarte, nie często bywa, iż widowiska nie są interesujące. Bardzo często trafiamy na wspaniałe bramki czy asysty, brutalne faule zakończone żółtą kartką zapewniające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich iśledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Angers i Nantes w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stade Raymond-Kopa.