Spotkanie pomiędzy Strasbourg i Nantes zakończone wynikiem 1-0 na stadionie Stade de la Meinau dnia 2022-02-06 14:00

W dniu 2022-02-06 14:00 na stadionie Stade de la Meinau odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 23 pomiędzy Strasbourg a Nantes.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Strasbourg oraz Nantes wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: D. Liénard 74' 1-0 A. Thomasson

Żółte kartki Strasbourg: Gerzino Nyamsi 53' Dimitri Liénard 82' Matz Sels 90'

Żółte kartki Nantes: Pedro Chirivella 23' Nicolas Pallois 48' Willem Geubbels 78'

Czerwone kartki Strasbourg:

Główny sędzia meczu to Amaury Delerue, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Strasbourg stawi czoła Angers, następne spotkania z drużynami Saint Etienne i Nice. Kolejno natomiast Nantes z Bastia. Następne mecze zagra z drużynami Reims i Paris Saint Germain.

Kibice śledzą bardzo interesujące starcia, które odbywają się w lidze Ligue 1. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Gerzino Nyamsi Pedro Chirivella częstokroć zagwarantowały fantastycznym fanom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, że są to zmagania usypiające. Regularnie natrafiamy na efektowne bramki czy asysty, ostre sytuacje na faul, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić widowiska piłkarskie ligi Ligue 1 i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Strasbourg oraz Nantes jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stade de la Meinau.