Dnia 2022-04-10 13:00 na obiekcie Stade Francis-Le Blé odbyło się spotkanie między Stade Brestois 29 oraz Nantes zakończone wynikiem 1-1

Stade Brestois 29 - Nantes, wynik 1-1. W dniu 2022-04-10 13:00 na stadionie Stade Francis-Le Blé rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Stade Brestois 29 oraz Nantes.

Pierwsza połowa spotkania między Stade Brestois 29 a Nantes zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: R. Kolo Muani 10' 0-1 Q. Merlin B. Chardonnet 67' 1-1

Żółte kartki Stade Brestois 29: Christophe Herelle 64'

Żółte kartki Nantes: Pedro Chirivella 43' Jean-Charles Castelletto 70' Fábio 90'

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Główny sędzia meczu to Johan Hamel, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Stade Brestois 29 zmierzy się już z Saint Etienne, następne spotkania z drużynami Lyon oraz Metz. Kolejno natomiast Nantes zmierzy się z Angers. Następne mecze zagra z drużynami Marseille oraz Bordeaux.

Wierni kibice śledzą pasjonujące poczynania w lidze Ligue 1. Interesujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak między innymi Christophe Herelle Pedro Chirivella niejednokrotnie zapewniły wspaniałym kibicom wiele niezapomnianych emocji. Wielokrotnie obserwujemy ostre faule kończące się żółtym kartonikiem, przepiękne asysty oraz bramki zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Walki między zawodnikami bywają bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to potyczki statyczne. To też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ligue 1. Stade Brestois 29 oraz Nantes i ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stade Francis-Le Blé.