LE Havre vs Nantes, wynik meczu 0-1

W najnowszym starciu Ligue 1 drużyna LE Havre podejmowała na własnym boisku ekipę Nantes. Mecz odbył się 8 dni temu, 14 kwietnia o godzinie 11:00 na Stade Océane. Spotkanie zakończyło się minimalnym zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 1-0. Pomimo wyrównanej rywalizacji, żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć bramki w pierwszej połowie.

Mecz pomiędzy LE Havre a Nantes - Relacja

LE Havre zmierzyło się dzisiaj na swoim stadionie, Stade Océane, z drużyną Nantes w ramach 29. kolejki Ligue 1. Sędzią głównym spotkania był Hakim Ben el Salem Hadj z Francji. Atmosfera na trybunach była niesamowita, kibice już od samego początku meczu wspierali swoje drużyny, tworząc niesamowitą atmosferę na stadionie.

Pierwsza połowa meczu nie przyniosła bramek, mimo starań obu zespołów. Piłkarze LE Havre i Nantes walczyli dzielnie na boisku, jednak żadna z drużyn nie potrafiła pokonać bramkarza przeciwnika. Szybkie akcje, zacięte pojedynki i dynamiczna gra – tak można opisać pierwsze 45 minut spotkania.

Po przerwie tempo gry nieco się zwiększyło, a zawodnicy z obu drużyn zaczęli szukać sposobu na zdobycie bramki. W 66. minucie pierwszą żółtą kartkę otrzymał Nicolas Pallois z Nantes, a w 83. minucie Emmanuel Sabbi z LE Havre. Mimo starań żadna z drużyn nie potrafiła zmienić wyniku na swoją korzyść.

Napięcie rosło w miarę upływu czasu, a emocje sięgały zenitu. W 90. minucie Abdoul Kader Bamba z Nantes otrzymał żółtą kartkę, podobnie jak Samuel Grandsir z LE Havre. Jednak to Nantes zdołało rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść w samej końcówce. W doliczonym czasie gry, w 90. minucie, K. Bamba zdobył bramkę po asyście Pedro Chirivelli, dając prowadzenie swojej drużynie.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1 na korzyść gości, co dało im cenne trzy punkty. LE Havre musi teraz szybko podnieść się po porażce, gdyż ich kolejnymi przeciwnikami będą Paris Saint Germain, Strasbourg oraz Nice. Natomiast Nantes zmierzy się kolejno z Montpellier, Stade Brestois 29 oraz Lille. Emocjonujący mecz, pełen niespodzianek i zaciętych pojedynków, który na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.