Marseille vs Nantes, wynik spotkania - 2-1

Marseille vs Nantes, wynik końcowy 2-1. Dnia 2022-08-20 19:00 na obiekcie sportowym Stade Orange Vélodrome odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 3 pomiędzy Marseille a Nantes.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Marseille a Nantes zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: C. Mbemba 70' 1-0 L. Blas 78' 1-1 N. Pallois 82' 2-1

Żółte kartki Marseille: Valentin Rongier 55' Samuel Gigot 60' Pau López 76' Samuel Gigot 76' Jordan Veretout 90'

Żółte kartki Nantes: Evann Guessand 59'

Czerwone kartki Marseille: Samuel Gigot 76'

Główny sędzia spotkania - Jeremie Pignard, France. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Marseille zmierzy się już z Nice, następne spotkania z drużynami Clermont Foot i Auxerre. Kolejno natomiast Nantes z Toulouse. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg i Paris Saint Germain.

Wierni kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Fascynujące zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak Valentin Rongier Evann Guessand nieustannie sprawiają wyborowym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają zagorzałe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że są to mecze mało interesujące. Regularnie zdarzają się idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule, które dodają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskie lubianej ligi Ligue 1 i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Marseille i Nantes i ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stade Orange Vélodrome.