Reims vs Nantes, wynik meczu: 3-1

W dniu 2021-09-26 13:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Reims oraz Nantes.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Reims a Nantes wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: T. Foket 51' 1-0 A. Flips M. Simon 62' 1-1 Chirivella H. Ekitike 72' 2-1 A. Flips H. Ekitike 78' 3-1 I. Kebbal

Żółte kartki Reims: Thomas Foket 15'

Żółte kartki Nantes: Moses Simon 25'

Czerwone kartki Reims:

Główny sędzia meczu - Eric Wattellier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Reims stanie naprzeciw Lens, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 oraz Estac Troyes natomiast Nantes zmierzy się z Estac Troyes. Następne mecze zagra z drużynami Bordeaux oraz Clermont Foot.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Mocne piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Thomas Foket Moses Simon nierzadko zaserwowały wyborowym miłośnikom wiele pozytywnych emocji. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy graczami są nader zaciekłe, rzadko bywa, że są to zmagania nużące. Trafiamy na idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Reims i Nantes oraz ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.