Na stadionie Stade Saint-Symphorien odbyło się spotkanie pomiędzy Metz oraz Nantes - 3-1

W niedzielnym starciu w ramach kolejki 12 francuskiej Ligue 1 drużyna Metz podejmowała Nantes na Stade Saint-Symphorien. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali wynikiem 3-1. Już na przerwę piłkarze Metz prowadzili 2-1, a ostatecznie potwierdzili swoją wyższość, zdobywając trzeciego gola. Było to spotkanie pełne emocji i widowiskowych akcji, które dostarczyły kibicom wiele powodów do radości.

Relacja ze spotkania Metz vs Nantes

Mecz pomiędzy drużynami Metz oraz Nantes odbył się w ramach 12. kolejki Ligue 1 na stadionie Stade Saint-Symphorien. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy z wynikiem 3-1.

Od samego początku emocje sięgały zenitu, gdyż już w 3. minucie K. Van Den Kerkhof z drużyny Metz otworzył wynik spotkania, wykorzystując asystę udzieloną przez M. Udola. Jednak Nantes szybko odpowiedział bramką M. Simona w 12. minucie, którą asystował N. Pallois. Przez większość pierwszej połowy obie drużyny starały się znaleźć lukę w defensywie przeciwnika, lecz to gospodarze wyszli na prowadzenie w 28. minucie za sprawą trafienia S. Elisora, który wykończył podanie A. Jallowa.

W drugiej połowie obie drużyny prezentowały wysoki poziom gry, jednak to Metz potwierdził swoją przewagę, gdy J. Asoro zdobył bramkę na 3-1 w 85. minucie, z asystą od K. Van Den Kerkhofa.

Mecz przebiegał w zaciętej atmosferze, co zaowocowało kilkoma kartkami żółtymi. Drużyna gospodarzy otrzymała żółtych kartek, natomiast drużyna przeciwników żółtych kartek.

Sędzią spotkania był Florent Batta z Francji, który skutecznie kierował przebiegiem meczu.

Najbliższe mecze drużyny Metz to starcia z Lorient, Lille oraz Stade Brestois 29, zaś Nantes zmierzy się z Le Havre, Nice oraz Paris Saint Germain.