Dnia 2024-04-20 15:00 odbyło się spotkanie Nantes - Rennes zakończone wynikiem 0-3

W najnowszym starciu Ligue 1, drużyna Nantes podejmowała u siebie Rennes. Mecz rozegrany dnia 20 kwietnia 2024 o godzinie 15:00 na Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau zakończył się zwycięstwem gości 3-0. Pomimo bramkowego impasu na przerwę, druga połowa okazała się niezwykle emocjonująca. Sprawdź, jakie wydarzenia miały miejsce na boisku!

Mecz Pomiędzy Nantes a Rennes w Ligue 1

Mecz pomiędzy drużynami Nantes a Rennes odbył się 20 kwietnia 2024 roku o godzinie 15:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau w ramach 30. kolejki Ligue 1. Sędzią głównym spotkania był Willy Delajod z Francji.

Relacja z Meczu Nantes przeciwko Rennes

Witajcie na Stade de la Beaujoire, gdzie dzisiaj odbył się pojedynek pomiędzy Nantes a Rennes. Atmosfera na stadionie jest niesamowita, kibice obu drużyn gorączkowo dopingują swoich ulubieńców. Piłkarze wychodzą na murawę, gotowi do walki.

1' Początek meczu! Obie drużyny ruszyły do ataku z determinacją. Pierwsze minuty obfitują w zacięte pojedynki na środku boiska.

40' Żółta kartka dla Christophera Wooha z Rennes po brutalnym wejściu w rywala. Sędzia stara się trzymać emocje pod kontrolą.

45' Kolejna żółta kartka, tym razem dla Désiré Doué. Napięcie wokół boiska rośnie, zawodnicy muszą uważać, aby nie naruszyć zasad gry.

52' Baptiste Santamaria otrzymuje żółtą kartkę za faul na pomocniku Nantes. Rennes musi uważać, by nie stracić kontroli nad meczem.

63' Guéla Doué dostaje żółtą kartkę po zbyt agresywnym starciu z przeciwnikiem. Czy nerwy zaczną brać górę nad grą fair play?

67' GOOOL! To gol dla Rennes! A. Kalimuendo ustala prowadzenie dla gości po podaniu G. Doué. Nantes musi teraz odrabiać straty.

76' B. Bourigeaud podwyższa prowadzenie dla Rennes! Nantes ma poważne problemy w defensywie.

84' Pedro Chirivella z Nantes otrzymuje żółtą kartkę za brutalny faul. Sytuacja dla gospodarzy wygląda coraz gorzej.

90' Gol! A. Gouiri skutecznie kończy akcję, zdobywając trzeciego gola dla Rennes. D. Doué z kolejną asystą. Wynik 0-3 dla gości.

Sędzia kończy mecz. Rennes odnosi pewne zwycięstwo nad Nantes 3-0. Zawodnicy obu drużyn pokazali dziś zaangażowanie i determinację, ale to goście okazali się skuteczniejsi. Nantes musi teraz szybko otrząsnąć się po tej porażce, mając kolejne trudne spotkania przed sobą.

To wszystko z relacji z dzisiejszego meczu. Trzymajcie rękę na pulsie, bo Liga wciąż obfituje w emocje i niespodzianki. Do następnego spotkania!