Mecz Nantes kontra Lens zakończony wynikiem 3-2

Nantes kontra Lens wynik meczu 3-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Nantes i Lens wynik wynosił 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Dnia 2021-12-10 20:00 na obiekcie sportowym Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Nantes oraz Lens.

Gole strzelali: David Costa 7' 0-1 A. Kalimuendo-Muinga 14' 0-2 David Costa R. Kolo Muani 49' 1-2 L. Blas R. Kolo Muani 57' 2-2 W. Geubbels M. Simon 90' 3-2 Q. Merlin

Żółte kartki Nantes: Andrei Girotto 31' Ludovic Blas 60' Pedro Chirivella 76'

Żółte kartki Lens: Massadio Haïdara 46' Jonathan Gradit 60' Facundo Medina 61'

Czerwone kartki Lens:

Główny sędzia meczu to Stephanie Frappart, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Nantes stawi czoła Sochaux, następne spotkania z drużynami Saint Etienne oraz Monaco. Kolejno natomiast Lens z Poitiers. Następne mecze zagra z drużynami Nice oraz Rennes.

Coraz częściej kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Mocne futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak Andrei Girotto Massadio Haïdara systematycznie serwują kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, przechodzące do historii bramki czy asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są zagorzałe, nie często okazuje się jednoznacznie, że widowiska nudzą. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych,przeglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Nantes i Lens i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.