Dnia 2022-05-11 19:00 odbyło się spotkanie między Nantes i Rennes zakończone wynikiem 2-1

Nantes - Rennes 2-1.

Pierwsza połowa spotkania między Nantes a Rennes zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-05-11 19:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 36 pomiędzy Nantes a Rennes.

Gole strzelali: F. Tait 32' 0-1 B. Bourigeaud K. Coulibaly 45' 1-1 O. Bukari N. Pallois 71' 2-1 L. Blas

Żółte kartki Nantes: Wylan Cyprien 67' Ludovic Blas 86'

Żółte kartki Rennes: Flavien Tait 90'

Czerwone kartki Rennes:

Sędzią głównym tego spotkania był Antony Gautier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Nantes zmierzy się już z Saint Etienne, następne spotkania z drużynami Paris Saint Germain i Lille a Rennes z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo kibiców śledzi pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze Ligue 1. Mocne drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Wylan Cyprien Flavien Tait nieustannie gwarantują wyborowym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Potyczki między zawodnikami są bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż widowiska nas męczą. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać spotkania piłkarskie ligi Ligue 1 i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Nantes i Rennes z ligi Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.