Nantes vs Lorient, wynik spotkania 4-2

Nantes vs Lorient, wynik końcowy 4-2.

Pierwsza połowa meczu między Nantes a Lorient zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-2.

W dniu 2022-01-23 14:00 na obiekcie sportowym Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 22 pomiędzy Nantes a Lorient.

Gole strzelali: Andrei Girotto 39' 1-0 R. Kolo Muani 53' 2-0 Fábio T. Moffi 56' 2-1 O. Bukari 69' 3-1 S. Moutoussamy S. Soumano 85' 3-2 T. Monconduit W. Geubbels 86' 4-2

Żółte kartki Nantes: Samuel Moutoussamy 45' Fábio 77' Dennis Appiah 83'

Żółte kartki Lorient:

Czerwone kartki Lorient:

Sędzią głównym tego spotkania był Pierre Gaillouste, France. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Nantes stanie naprzeciw Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Reims a Lorient zmierzy się z Lens. Następne mecze zagra z drużynami Monaco i Montpellier.

Liczni kibice śledzą interesujące poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Mocne piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Samuel Moutoussamy wielokrotnie serwują pierwszorzędnym kibicom mnóstwo przeżyć. Walki między zawodnikami zdarzają się nieustępliwe, rzadko okazuje się, że są to zmagania usypiające. Regularnie natrafiamy na efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska sportowe znanej ligi Ligue 1. Nantes oraz Lorient jak ich udział w Ligue 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.