Nantes - Monaco, wynik meczu 2-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Nantes oraz Monaco zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2023-04-09 15:05 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 30 pomiędzy Nantes a Monaco.

Gole strzelali: A. Disasi 21' 0-1 Caio Henrique E. Matazo 30' 0-2 Caio Henrique Mostafa Mohamed 65' 1-2 L. Blas L. Blas 78' 2-2 Q. Merlin

Żółte kartki Nantes: Andrei Girotto 56' Sébastien Corchia 62' Ludovic Blas 79'

Żółte kartki Monaco: Kevin Volland 87'

Czerwone kartki Monaco:

Główny arbiter spotkania - Clement Turpin, France. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Nantes stawi czoła Auxerre, następne spotkania z drużynami Estac Troyes oraz Toulouse a Monaco z Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Lens oraz Montpellier.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi niezwykle fascynujące poczynania w lidze Ligue 1. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Andrei Girotto Kevin Volland częstokroć zapewniły wyborowym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami bywają bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, iż potyczki nudzą fana. Ustawicznie zdarzają się zapadające w pamięć bramki czy asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, przeglądać mecze piłkarskie ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Nantes oraz Monaco i ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.