Nantes kontra Clermont Foot, wynik meczu: 2-1

W dniu 2021-10-23 15:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 11 pomiędzy Nantes a Clermont Foot.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Nantes a Clermont Foot wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: Andrei Girotto 38' 1-0 S. Corchia M. Bayo 49' 1-1 E. Rashani L. Blas 61' 2-1 R. Kolo Muani

Żółte kartki Nantes: Fábio 36'

Żółte kartki Clermont Foot:

Czerwone kartki Nantes: Sébastien Corchia 39'

Czerwone kartki Clermont Foot: Johan Gastien 30'

Sędzią głównym tego spotkania był Romain Lissorgue, France. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Nantes stanie naprzeciw Montpellier, następne spotkania z drużynami Strasbourg oraz Paris Saint Germain a Clermont Foot z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Saint Etienne oraz Nice.

Fani futbolu śledzą poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Utalentowane zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Fábio nierzadko zapewniły fantastycznym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, przepiękne asysty i bramki, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Interesujące walki między drużynami piłkarskimi są niezwykle zażarte, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to widowiska drętwe. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Ligue 1 oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Nantes i Clermont Foot oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.