Spotkanie Lorient - Nantes na stadionie Stade Yves Allainmat - Le Moustoir - wynik 3-2

Lorient - Nantes 3-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lorient a Nantes zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Dnia 2022-09-11 13:00 na obiekcie sportowym Stade Yves Allainmat - Le Moustoir rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 7 pomiędzy Lorient a Nantes.

Gole strzelali: I. Ganago 13' 0-1 Q. Merlin D. Ouattara 19' 1-1 Y. Cathline 60' 2-1 G. Kalulu I. Koné 74' 3-1 D. Ouattara M. Simon 85' 3-2 I. Ganago

Żółte kartki Lorient: Julien Laporte 76' Ibrahima Kone 78'

Żółte kartki Nantes: Moses Simon 40' Pedro Chirivella 45' Dennis Appiah 57'

Czerwone kartki Lorient:

Główny sędzia spotkania - Johan Hamel, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lorient zmierzy się już z Auxerre, następne spotkania z drużynami Lille i Stade Brestois 29. Kolejno natomiast Nantes z Qarabag. Następne mecze zagra z drużynami Lens i Monaco.

Oddani fani futbolu śledzą bardzo interesujące potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Liczące się futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak przykładowo Julien Laporte Moses Simon nierzadko zaserwowały wspaniałym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Regularnie zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe dodające smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się, iż potyczki nudzą. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1 i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Lorient oraz Nantes z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stade Yves Allainmat - Le Moustoir.