Na obiekcie Stade Geoffroy-Guichard dnia 2021-12-22 20:00 odbyło się spotkanie między Saint Etienne i Nantes - końcowy wynik 0-1

Po pierwszej połowie meczu między Saint Etienne i Nantes wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2021-12-22 20:00 na obiekcie sportowym Stade Geoffroy-Guichard odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 19 pomiędzy Saint Etienne a Nantes.

Gole strzelali: R. Kolo Muani 83' 0-1 Andrei Girotto

Żółte kartki Saint Etienne: Aimen Moueffek 90'

Żółte kartki Nantes: Jean-Charles Castelletto 71'

Czerwone kartki Saint Etienne:

Główny sędzia meczu to C. Turpin. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Saint Etienne zmierzy się już z Jura Sud Foot, następne spotkania z drużynami Angers i Lens natomiast Nantes z Vitré. Następne mecze zagra z drużynami Monaco i Nice.

Liczni kibice z entuzjazmem śledzą potyczki, które startują w lidze Ligue 1. Mocne drużyny futbolowe i zawodnicy jak Aimen Moueffek Jean-Charles Castelletto wielokrotnie zapewniły wspaniałym fanom mnóstwo przeżyć. Walki między drużynami bywają zaciekłe, rzadko bywa jednoznacznie, że mecze nas męczą. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul, efektowne bramki i asysty, które zapewniają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać widowiska sportowe znanej ligi Ligue 1 i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Saint Etienne i Nantes jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stade Geoffroy-Guichard.