Na obiekcie Stade de la Mosson odbyło się spotkanie Montpellier vs Nantes: wynik końcowy 2-0

Dnia 2021-10-31 14:00 na stadionie Stade de la Mosson odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Montpellier i Nantes.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Montpellier oraz Nantes wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: F. Mollet 64' 1-0 S. Wahi 71' 2-0 J. Ferri

Żółte kartki Montpellier: Teji Savanier 37' Mamadou Sakho 42' Jordan Ferri 90'

Żółte kartki Nantes: Dennis Appiah 35' Charles Traoré 44' Nicolas Pallois 73' Jean-Charles Castelletto 90' Andrei Girotto 90'

Czerwone kartki Montpellier:

Główny arbiter meczu - Bastien Dechepy, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Montpellier stawi czoła Nice, następne spotkania z drużynami Rennes i Lyon natomiast Nantes z Strasbourg. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain i Lille.

Oddani kibice śledzą ciekawe potyczki ligi Ligue 1. Interesujące futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak Teji Savanier Dennis Appiah systematycznie zapewniają pierwszorzędnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy bezlitosne faule, zapadające w pamięć asysty czy gole dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Walki między graczami z ligi okazują się zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że mecze męczą kibica. Gorąco zachęcamy, aby śledzić spotkania sportowe znakomitej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Montpellier oraz Nantes w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stade de la Mosson.