Nantes vs Monaco, wynik spotkania 0-0

Nantes vs Monaco 0-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Nantes a Monaco wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-01-09 16:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Nantes oraz Monaco.

Gole strzelali:

Żółte kartki Nantes: Randal Kolo Muani 22'

Żółte kartki Monaco: Sofiane Diop 72' Eliot Matazo 80'

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Leonard, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Nantes stanie naprzeciw Nice, następne spotkania z drużynami Lorient oraz Stade Brestois 29 natomiast Monaco zmierzy się z Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Montpellier oraz Lens.

Liczna grupa fanów futbolu z dużym zaangażowaniem śledzi interesujące potyczki w lidze Ligue 1. Liczące się piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak między innymi Randal Kolo Muani Sofiane Diop stale zapewniają fantastycznym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na nieczyste faule, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że są to spotkania usypiające. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Nantes oraz Monaco i ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.