Dnia 2022-01-14 20:00 na stadionie Allianz Riviera miało miejsce spotkanie Nice - Nantes: 2-1

Nice - Nantes, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Nice oraz Nantes wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-01-14 20:00 na obiekcie sportowym Allianz Riviera odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Nice oraz Nantes.

Gole strzelali: K. Dolberg 21' 1-0 Andrei Girotto 45' 1-1 K. Thuram-Ulien 56' 2-1 A. Gouiri

Żółte kartki Nice: Dante 44' Jordan Amavi 64'

Żółte kartki Nantes: Abdoulaye Sylla 15'

Czerwone kartki Nice:

Sędzią głównym tego spotkania był Ruddy Buquet, France. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Nice zmierzy się już z Metz, następne spotkania z drużynami Paris Saint Germain oraz Clermont Foot. Kolejno natomiast Nantes z Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 oraz Strasbourg.

Mnóstwo kibiców śledzi niezwykle fascynujące starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Fascynujące piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Dante Abdoulaye Sylla wielokrotnie sprawiają wspaniałym miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają bardzo zajadłe, nie często bywa koniec końców, że są to zmagania nużące. Trafiamy na zapadające w pamięć asysty i gole, brutalne sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką, które zapewniają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1 oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Nice oraz Nantes jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Allianz Riviera.