Spotkanie Strasbourg - Nantes na obiekcie Stade de la Meinau dnia 2022-08-31 17:00: wynik 1-1

Strasbourg - Nantes, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Strasbourg i Nantes wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-08-31 17:00 na stadionie Stade de la Meinau odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 5. Zmierzyły się Strasbourg oraz Nantes.

Gole strzelali: H. Diallo 28' 1-0 S. Prcić Mostafa Mohamed 85' 1-1 E. Guessand

Żółte kartki Strasbourg:

Żółte kartki Nantes: Rémy Descamps -5' Samuel Moutoussamy 34' Fábio 69'

Czerwone kartki Strasbourg:

Czerwone kartki Nantes:

Główny sędzia spotkania - Clement Turpin, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Strasbourg stawi czoła Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Montpellier oraz Rennes. Kolejno natomiast Nantes z Olympiakos Piraeus. Następne mecze zagra z drużynami Lorient oraz Qarabag.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice z entuzjazmem śledzą bardzo ciekawe poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Fascynujące futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak Rémy Descamps wielokrotnie zapewniły wspaniałym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Trafiamy na nieprzepisowe faule, idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami są nieustępliwe, nie często okazuje się ostatecznie, że potyczki męczą fana. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskiej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich zespołów jak Strasbourg i Nantes z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stade de la Meinau.