Nantes vs Lens, wynik spotkania 0-0

Po pierwszej połowie meczu między Nantes i Lens wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-09-18 15:05 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 8 pomiędzy Nantes a Lens.

Gole strzelali:

Żółte kartki Nantes: Samuel Moutoussamy 79'

Żółte kartki Lens: Salis Abdul Samed 90'

Czerwone kartki Lens:

Główny sędzia meczu - Willy Delajod, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Nantes zmierzy się już z Monaco, następne spotkania z drużynami SC Freiburg oraz Rennes. Kolejno natomiast Lens z Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Lille oraz Montpellier.

Liczna grupa fanów śledzi pasjonujące starcia, które startują w lidze Ligue 1. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Samuel Moutoussamy Salis Abdul Samed wielokrotnie sprawiają kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zmagania między drużynami zdarzają się zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że są to spotkania statyczne. Obserwujemy zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje na faul zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Nantes i Lens z ligi Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.