Spotkanie Nantes vs Paris Saint Germain, wynik końcowy 0-3

Pierwsza połowa meczu między Nantes a Paris Saint Germain zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Dnia 2022-09-03 19:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Nantes i Paris Saint Germain.

Gole strzelali: K. Mbappé 18' 0-1 L. Messi K. Mbappé 54' 0-2 L. Messi Nuno Mendes 68' 0-3

Żółte kartki Nantes: Nicolas Pallois 33'

Żółte kartki Paris Saint Germain: Juan Bernat 45' Marco Verratti 50' Kylian Mbappé 57' Sergio Ramos 69'

Czerwone kartki Nantes: Fábio 24'

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Sędzią głównym tego spotkania był Pierre Gaillouste, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Nantes zmierzy się już z Olympiakos Piraeus, następne spotkania z drużynami Lorient i Qarabag a Paris Saint Germain podejmie Juventus. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 i Maccabi Haifa.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice śledzą niezwykle fascynujące poczynania, które odbywają się w lidze Ligue 1. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak Nicolas Pallois Juan Bernat nieraz zaserwowały pierwszorzędnym fanom wiele pozytywnych wrażeń. Regularnie obserwujemy bezlitosne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, spektakularne asysty czy bramki dodające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Interesujące walki między drużynami bywają bardzo nieustępliwe, nie często bywa, iż są to spotkania nudne. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych,oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Nantes i Paris Saint Germain i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.