Mecz Nantes - Reims zakończony wynikiem 1-0

Nantes - Reims, wynik końcowy 1-0. W dniu 2022-02-13 14:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Nantes oraz Reims.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Nantes a Reims wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: M. Simon 17' 1-0

Żółte kartki Nantes: Andrei Girotto 53'

Żółte kartki Reims: Marshall Munetsi 20'

Czerwone kartki Reims: Yunis Abdelhamid 14'

Główny arbiter spotkania to Johan Hamel, France. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Nantes stawi czoła Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Metz oraz Montpellier. Kolejno natomiast Reims z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Monaco oraz Strasbourg.

W dzisiejszych czasach wierni kibice futbolu śledzą starcia ligi Ligue 1. Liczące się futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Andrei Girotto Marshall Munetsi wielokrotnie gwarantują fantastycznym entuzjastom futbolu wiele wrażeń. Potyczki między zawodnikami bywają zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się, że widowiska nudzą. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ligue 1. Nantes i Reims jak ich udział w Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.