Nantes - Metz, wynik spotkania - 0-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Nantes a Metz w ramach 24. kolejki Ligue 1 był pełen emocji i zwrotów akcji. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to drużyna Metz wyszła zwycięsko z boiska, pokonując gospodarzy 2-0. Spotkanie, które odbyło się w Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau, dostarczyło kibicom wiele niezapomnianych chwil. Czy Nantes zdoła się podnieść po tej porażce?

Relacja z meczu piłki nożnej: Nantes vs Metz

Wczoraj na Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbyło się starcie pomiędzy drużynami Nantes i Metz, w ramach 24. kolejki Ligue 1. Mecz rozpoczął się o godzinie 14:00, a sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier z Francji.

Początek meczu nie zapowiadał emocjonującej rywalizacji, jednak piłkarze obu drużyn starali się przełamać impas i stworzyć groźne sytuacje pod bramkami rywali. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice dopingowali swoje drużyny do walki.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, ale druga część spotkania okazała się bardziej spektakularna. To G. Mikautadze otworzył wynik meczu, trafiając do siatki w 58. minucie, po asyście M. Udola. Kilka chwil później to właśnie Udol podwyższył prowadzenie dla Metz, zdobywając bramkę w 60. minucie, z kolei asystując Mikautadze.

Nantes próbowało odrobić straty, ale skuteczna gra gości uniemożliwiła gospodarzom zdobycie gola. Mimo starań, ostatecznie to Metz wygrało to starcie 2-0, zdobywając cenne trzy punkty na wyjeździe.

Podczas meczu padło kilka żółtych kartek. W drużynie gospodarzy ukarani zostali Douglas Augusto w 63. minucie, Jean-Charles Castelletto w 64. minucie oraz Nicolas Cozza w 68. minucie. Z kolei w ekipie gości kartki obejrzało Fali Candé już w 2. minucie oraz Maxime Colin w 28. minucie.

Pomimo wzmożonych starań, żadna z drużyn nie zaliczyła czerwonej kartki w trakcie tego spotkania.

Na koniec warto wspomnieć o nadchodzących meczach dla obu zespołów. Dla Nantes kolejno będą to starcia z zespołami Marseille, Strasbourg oraz Nice. Natomiast Metz zmierzy się z Clermont Foot, Reims oraz Monaco. Czy ta seria spotkań przyniesie kolejne emocje i zwycięstwa?