Dnia 2022-05-21 19:00 odbyło się spotkanie Nantes - Saint Etienne zakończone wynikiem 1-1

Dnia 2022-05-21 19:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Nantes oraz Saint Etienne.

Pierwsza połowa meczu między Nantes a Saint Etienne zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: L. Blas 23' 1-0 R. Hamouma 79' 1-1 D. Bouanga

Żółte kartki Nantes: Ludovic Blas 36' Jean-Kévin Augustin 85'

Żółte kartki Saint Etienne:

Czerwone kartki Saint Etienne:

Sędzią głównym tego spotkania był Francois Letexier, France. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Nantes zmierzy się już z Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami oraz a Saint Etienne zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często liczna grupa fanów futbolu śledzi interesujące potyczki ligi Ligue 1. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak Ludovic Blas wielokrotnie sprawiają wyborowym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Zmagania między drużynami są bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, że są to widowiska drętwe. Bardzo często zdarzają się nieprzepisowe faule, wyjątkowe bramki czy asysty, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskie ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Nantes oraz Saint Etienne w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.