Nantes kontra Lyon, wynik meczu 0-0

Nantes kontra Lyon 0-0. Dnia 2023-01-11 18:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Nantes i Lyon.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Nantes a Lyon zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Nantes: Charles Traoré 69' Sébastien Corchia 90'

Żółte kartki Lyon: Tetê 54' Castello Lukeba 76' Sael Kumbedi 85'

Czerwone kartki Lyon:

Sędzią głównym tego spotkania był Marc Bollengier, France. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Nantes stawi czoła Thaon, następne spotkania z drużynami Clermont Foot i Marseille natomiast Lyon zmierzy się z Chambéry. Następne mecze zagra z drużynami Ajaccio i Stade Brestois 29.

Liczni fani futbolu z dużym zapałem śledzą ekscytujące starcia, które startują w lidze Ligue 1. Uzdolnione futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze jak Charles Traoré Tetê częstokroć zapewniły swoim kibicom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, efektowne bramki i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są bardzo zajadłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, iż są to mecze nie warte uwagi. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze futbolowe popularnej ligi Ligue 1 i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Nantes oraz Lyon z ligi Ligue 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.

Ciekawy artykuł czeka na Ciebie - Wejdź w link!