Clermont Foot vs Nantes, wynik meczu - 2-3

Clermont Foot vs Nantes, wynik 2-3.

Po pierwszej połowie spotkania między Clermont Foot a Nantes wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

W dniu 2022-04-03 13:00 na obiekcie sportowym Stade Gabriel Montpied rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 30. Zmierzyły się Clermont Foot i Nantes.

Gole strzelali: L. Blas 43' 0-1 S. Khaoui 58' 1-1 M. Bayo Chirivella 62' 1-2 L. Blas S. Samed 63' 2-2 V. N'Simba R. Kolo Muani 67' 2-3 Q. Merlin

Żółte kartki Clermont Foot: Salis Abdul Samed 30' Florent Ogier 34' Yohann Magnin 43' Akim Zedadka 88' Alidu Seidu 90'

Żółte kartki Nantes: Andrei Girotto 35'

Czerwone kartki Clermont Foot: Salis Abdul Samed 72'

Sędzią głównym tego spotkania był Mikael Lesage, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Clermont Foot stawi czoła Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Metz i Estac Troyes. Kolejno natomiast Nantes z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Angers i Marseille.

Mnóstwo fanów śledzi niezwykle fascynujące poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Uzdolnione piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Salis Abdul Samed Andrei Girotto raz za razem zagwarantowały fantastycznym fanom wiele pozytywnych emocji. Walki między drużynami piłkarskimi są bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to spotkania mało interesujące. Obserwujemy wyjątkowe gole czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Clermont Foot i Nantes z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stade Gabriel Montpied.