Nantes kontra Lorient, wynik meczu 5-3

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Nantes i Lorient zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-3.

W dniu 2023-09-23 15:00 na obiekcie sportowym Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Nantes i Lorient.

Gole strzelali: E. Kroupi 6' 0-1 V. Le Goff M. Abline 42' 1-1 M. Simon E. Cömert 46' 2-1 F. Mollet Mostafa Mohamed 55' 3-1 R. Faivre 75' 3-2 S. Doucouré F. Mollet 83' 4-2 M. Simon A. Tosin 85' 4-3 R. Faivre M. Simon 90' 5-3

Żółte kartki Nantes: Rémy Descamps 81'

Żółte kartki Lorient: Laurent Abergel 53' Romain Faivre 90' Igor Silva 90'

Czerwone kartki Nantes:

Czerwone kartki Lorient:

Główny sędzia spotkania to Florent Batta, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Nantes stawi czoła Rennes, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Montpellier natomiast Lorient z Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Rennes.

Mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi starcia ligi Ligue 1. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak Rémy Descamps Laurent Abergel wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym kibicom emocje sięgające zenitu. Niesamowite zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że są to mecze usypiające. Natrafiamy na niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką zapewniające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ligue 1 i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Nantes i Lorient z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.