Mecz Nantes vs Lens zakończony wynikiem 0-1

W dniu 3 lutego 2024 roku na Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Nantes i Lens. Spotkanie to było częścią 20. kolejki Ligue 1. Po zaciętym pojedynku, zwycięstwo odniosła drużyna Lens, pokonując rywali 1-0. Mecz ten odbył się pięć dni temu, o godzinie 20:00, a na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 0-0.

Relacja z meczu Nantes - Lens

W dniu 3 lutego na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się mecz pomiędzy drużynami Nantes i Lens. Spotkanie to miało miejsce w ramach 20. kolejki Ligue 1 o godzinie 20:00. Sędzią głównym tego starcia był Florent Batta z Francji.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0-0, co dawało nadzieję kibicom obu drużyn na emocjonującą drugą część spotkania. Niestety, pomimo starań zawodników, bramki nie padły aż do 48. minuty.

To właśnie wtedy to F. Medina z Lens, podał piłkę do Davida Pereira da Costy, który skutecznie pokonał bramkarza Nantes, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0.

Chociaż Nantes próbowało odrobić straty, to nie udało im się zdobyć bramki, a mecz zakończył się wynikiem 0-1 na korzyść gości.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, zarówno gospodarze jak i goście zobaczyli żółte kartki. Tino Kadewere i Douglas Augusto z Nantes oraz Ruben Aguilar i Kevin Danso z Lens zostali ukarani przez sędziego.

Następne mecze w kolejce dla Nantes to spotkania z Toulouse, Paris Saint Germain oraz Lorient. Natomiast Lens zmierzy się z Strasbourg, SC Freiburg i Reims.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców. Choć wynik nie był korzystny dla gospodarzy, to jednak emocje towarzyszące temu starciu były niezapomniane.