Dnia 2021-11-07 14:00 miał miejsce mecz Nantes vs Strasbourg zakończony wynikiem 2-2

Nantes vs Strasbourg, wynik 2-2.

Pierwsza połowa spotkania między Nantes oraz Strasbourg zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2021-11-07 14:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 13 pomiędzy Nantes a Strasbourg.

Gole strzelali: K. Coulibaly 20' 1-0 M. Simon H. Diallo 44' 1-1 R. Kolo Muani 48' 2-1 A. Thomasson 68' 2-2 F. Guilbert

Żółte kartki Nantes: Nicolas Pallois 5' Charles Traoré 85'

Żółte kartki Strasbourg: Anthony Caci 16'

Czerwone kartki Strasbourg: Ludovic Ajorque 51'

Główny arbiter spotkania - Clement Turpin, France. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Nantes stanie naprzeciw Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Lille i Marseille. Kolejno natomiast Strasbourg z Reims. Następne mecze zagra z drużynami Monaco i Bordeaux.

Wielu kibiców śledzi poczynania w lidze Ligue 1. Interesujące futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Nicolas Pallois Anthony Caci wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Nieustannie obserwujemy nieprzepisowe faule, zapadające w pamięć gole oraz asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania między piłkarzami są zażarte, nie często okazuje się jednoznacznie, że mecze przynudzają. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych orazprzeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak Nantes oraz Strasbourg w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.