Dnia 2022-03-06 14:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbyło się spotkanie Nantes kontra Montpellier - 2-0

Nantes kontra Montpellier, wynik końcowy 2-0. W dniu 2022-03-06 14:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 27 pomiędzy Nantes a Montpellier.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Nantes i Montpellier wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: R. Kolo Muani 69' 1-0 L. Blas W. Geubbels 90' 2-0 O. Bukari

Żółte kartki Nantes: Jean-Charles Castelletto 30'

Żółte kartki Montpellier: Mihailo Ristić 79'

Czerwone kartki Montpellier:

Sędzią głównym tego spotkania był Hakim Ben el Salem Hadj, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Nantes zmierzy się już z Estac Troyes, następne spotkania z drużynami Lille i Clermont Foot natomiast Montpellier zmierzy się z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Bordeaux i Stade Brestois 29.

Bardzo często mnóstwo fanów piłki nożnej z zapałem śledzi potyczki ligi Ligue 1. Ciekawe piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak Jean-Charles Castelletto Mihailo Ristić raz za razem zaserwowały kapitalnym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się niezwykle zajadłe, rzadko bywa, iż spotkania przynudzają. Natrafiamy na niezwykłe gole czy asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtą kartką, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Ligue 1. Udział takich zespołów jak Nantes i Montpellier w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.