Mecz Nantes kontra Ajaccio zakończony wynikiem 2-2 dnia 2022-11-13 14:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau

Pierwsza połowa meczu między Nantes i Ajaccio zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2022-11-13 14:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki Regular Season - 15 pomiędzy Nantes a Ajaccio.

Gole strzelali: Y. Belaïli 57' 0-1 R. Hamouma 66' 0-2 Y. Belaïli L. Blas 70' 1-2 Mostafa Mohamed M. Simon 89' 2-2 S. Moutoussamy

Żółte kartki Nantes: Ludovic Blas 37' Jean-Charles Castelletto 45' Andrei Girotto 62'

Żółte kartki Ajaccio: Youssouf Koné 35' Riad Nouri 45' Oumar Gonzalez 51'

Czerwone kartki Ajaccio:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremie Pignard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Nantes zmierzy się już z Estac Troyes, następne spotkania z drużynami Auxerre oraz Lyon a Ajaccio zmierzy się z Angers. Następne mecze zagra z drużynami Toulouse oraz Reims.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani z dużym zaangażowaniem śledzą ekscytujące starcia ligi Ligue 1. Interesujące piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Ludovic Blas Youssouf Koné nieustannie zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Walki między drużynami futbolowymi są niezwykle zajadłe, rzadko zdarza się, że zmagania przynudzają. Nieustannie natrafiamy na nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, efektowne gole czy asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze piłkarskie ligi Ligue 1. Udział takich zespołów jak Nantes i Ajaccio z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.