Bordeaux kontra Nantes, wynik spotkania: 1-1

Bordeaux kontra Nantes 1-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Bordeaux i Nantes wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2021-10-17 13:00 na obiekcie sportowym Stade Matmut-Atlantique odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 10 pomiędzy Bordeaux a Nantes.

Gole strzelali: Hwang Ui-Jo 62' 1-0 J. Dilrosun Chirivella 75' 1-1 S. Corchia

Żółte kartki Bordeaux: Otávio 57' Laurent Koscielny 85'

Żółte kartki Nantes: Fábio 42' Nicolas Pallois 45' Samuel Moutoussamy 68'

Czerwone kartki Bordeaux:

Główny arbiter meczu - Willy Delajod, France. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Bordeaux zmierzy się już z Lorient, następne spotkania z drużynami Reims i Paris Saint Germain. Kolejno natomiast Nantes podejmie Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Montpellier i Strasbourg.

Wierni fani śledzą niezwykle fascynujące starcia ligi Ligue 1. Liczące się futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. Otávio Fábio nieustannie zapewniają wspaniałym miłośnikom wiele wrażeń. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul, przepiękne bramki i asysty dodające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami okazują się bardzo zażarte, niezwykle rzadko zdarza się, iż widowiska męczą. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1 i śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Bordeaux i Nantes jak ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stade Matmut-Atlantique.