Mecz Nantes kontra Monaco zakończony wynikiem 3-3 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau

Pierwsza połowa meczu między Nantes i Monaco zakończyła się 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-3.

Dnia 2023-08-25 19:00 na obiekcie sportowym Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Nantes i Monaco.

Gole strzelali: Mostafa Mohamed 5' 1-0 J. Castelletto 15' 2-0 K. Bamba T. Minamino 27' 2-1 Caio Henrique Mostafa Mohamed 48' 3-1 Q. Merlin W. Ben Yedder 58' 3-2 M. Boadu 85' 3-3

Żółte kartki Nantes: Jean-Charles Castelletto 7' Samuel Moutoussamy 64'

Żółte kartki Monaco: Wilfried Singo 9' Aleksandr Golovin 54'

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremie Pignard, France. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Nantes stanie naprzeciw Marseille, następne spotkania z drużynami Clermont Foot i Lorient natomiast Monaco zmierzy się z Lens. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Nice.

Kibice z dużym zapałem śledzą ciekawe poczynania, które startują w lidze Ligue 1. Ciekawe piłkarskie drużyny i piłkarze jak Jean-Charles Castelletto Wilfried Singo raz za razem zagwarantowały wspaniałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Walki między graczami ligowymi są zagorzałe, rzadko bywa, iż zmagania nudzą fana. Nieprzerwanie natrafiamy na wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne faule dodające smaczku całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Ligue 1 i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Nantes i Monaco i ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.