Mecz Nantes - Strasbourg zakończony wynikiem 1-3

W meczu 26. kolejki Ligue 1 drużyna Nantes podejmowała u siebie Strasbourg w Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau. Spotkanie odbyło się dwa dni temu, 16 marca o godzinie 16:00. Po emocjonującym starciu, to goście cieszyli się z zwycięstwa, pokonując gospodarzy wynikiem 3-1. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1-1, jednak w drugiej części drużyna Strasbourg okazała się skuteczniejsza, zdobywając dwie bramki i zapewniając sobie triumf na wyjeździe.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy Nantes a Strasbourg

Wynik: Nantes 1-3 Strasbourg

Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau, 16 marca 2024, godzina 16:00

W 26. kolejce Ligue 1 doszło do starcia pomiędzy drużyną Nantes, pełniącą rolę gospodarza, a ekipą Strasbourg. Na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau zapanowała gorąca atmosfera, gdyż obie drużyny były zdeterminowane wywalczyć trzy punkty.

Sędzią głównym spotkania był Jeremie Pignard z Francji, który miał za zadanie zapewnić sprawiedliwość na boisku.

3' GOOOL! 0-1 dla Strasbourg! K. Gameiro zaskakuje bramkarza Nantes, M. Senaya asystuje i goście objęli prowadzenie już w początkowej fazie meczu.

18' ŻÓŁTA KARTKA! Marvin Senaya z drużyny gości otrzymuje kartonik za faul.

33' ŻÓŁTA KARTKA! Nathan Zeze z Nantes także zostaje ukarany przez sędziego.

35' GOOOL! 1-1! Eray Cömert wyrównuje dla gospodarzy, zapewniając wspaniałe emocje kibicom na trybunach.

35' ŻÓŁTA KARTKA! Saïdou Sow z ekipy Strasbourg widzi żółty kartonik.

62' GOOOL! 1-2 dla Strasbourg! E. Emegha wpisuje się na listę strzelców, a D. Bakwa zalicza asystę, odbierając prowadzenie Nantes.

78' GOOOL! 1-3 dla Strasbourg! E. Emegha ponownie trafia do siatki, tym razem asystującemu D. Bakwa. Goście powiększają swoją przewagę.

83' ŻÓŁTA KARTKA! Dilane Bakwa z drużyny Strasbourg dostaje kartonik.

90' ŻÓŁTA KARTKA! Eray Cömert z Nantes także zostaje ukarany w samej końcówce meczu.

Pomimo starań obu drużyn, to Strasbourg odniosło zwycięstwo nad Nantes wynikiem 3-1. Mecz obfitował w emocje, dynamiczną grę oraz efektywne akcje strzeleckie. Po spotkaniu Nantes ma przed sobą trudne starcia z Nice, Lyon oraz LE Havre, natomiast Strasbourg zmierzy się z zespołami takimi jak Rennes, Toulouse i Reims.