Mecz pomiędzy Nantes i Stade Brestois 29 zakończony wynikiem 4-1 dnia 2022-10-16 13:00

Nantes - Stade Brestois 29, wynik 4-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Nantes a Stade Brestois 29 wynik wynosił 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

W dniu 2022-10-16 13:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 11. Zmierzyły się Nantes i Stade Brestois 29.

Gole strzelali: N. Fadiga 18' 0-1 Mathias Pereira Lage M. Simon 35' 1-1 I. Ganago 36' 2-1 Mostafa Mohamed 71' 3-1 M. Sissoko 88' 4-1 L. Blas

Żółte kartki Nantes:

Żółte kartki Stade Brestois 29: Pierre Lees Melou 32' Mathias Pereira Lage 40'

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Główny arbiter spotkania - Marc Bollengier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Nantes stanie naprzeciw Nice, następne spotkania z drużynami Qarabag i Clermont Foot natomiast Stade Brestois 29 z Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Reims i Nice.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa fanów śledzi bardzo fascynujące potyczki w lidze Ligue 1. Interesujące zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak Pierre Lees Melou stale zapewniają kapitalnym kibicom wiele emocji. Regularnie zdarzają się wyśmienite sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Interesujące zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się, iż zmagania nas nudzą. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Nantes oraz Stade Brestois 29 jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.