Na obiekcie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau dnia 2023-05-20 15:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Nantes oraz Montpellier: wynik 0-3

Nantes kontra Montpellier wynik 0-3. Dnia 2023-05-20 15:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 36. Zmierzyły się Nantes oraz Montpellier.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Nantes a Montpellier wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Gole strzelali: J. Ferri 38' 0-1 T. Savanier A. Nordin 47' 0-2 J. Chotard F. Sacko 88' 0-3 J. Chotard

Żółte kartki Nantes: Quentin Merlin 20' Samuel Moutoussamy 49' Florent Mollet 58' Ludovic Blas 77'

Żółte kartki Montpellier:

Czerwone kartki Montpellier:

Sędzią głównym tego spotkania był Ruddy Buquet, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Nantes stanie naprzeciw Lille, następne spotkania z drużynami Angers oraz Nice a Montpellier z Reims. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często oddani fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo ciekawe poczynania w lidze Ligue 1. Ciekawe drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Quentin Merlin nieraz zapewniły kapitalnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy ostre faule zakończone bardzo często czerwoną kartką, książkowe gole oraz asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami bywają niezwykle zażarte, bardzo rzadko bywa definitywnie, że zmagania męczą fana. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych, oglądać widowiska sportowe znanej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich lubianych drużyn jak Nantes i Montpellier w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.