Na stadionie Roazhon Park odbył się mecz Rennes vs Nantes - końcowy wynik 3-1

Dnia 2023-10-01 18:45 na obiekcie sportowym Roazhon Park odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 7 pomiędzy Rennes a Nantes.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Rennes i Nantes zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: B. Bourigeaud 6' 1-0 Pedro Chirivella 45' 1-1 D. Doué 73' 2-1 A. Truffert A. Kalimuendo 90' 3-1

Żółte kartki Rennes: Lorenz Assignon 55' Benjamin Bourigeaud 58' Nemanja Matić 62'

Żółte kartki Nantes: Florent Mollet 37' Samuel Moutoussamy 58' Douglas Augusto 60' Pedro Chirivella 61' Mostafa Mohamed 77' Jean-Charles Castelletto 87'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Nantes: Mostafa Mohamed 77'

Sędzią głównym tego spotkania był Ruddy Buquet, France. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Rennes stanie naprzeciw Villarreal, następne spotkania z drużynami Paris Saint Germain i Lorient. Kolejno natomiast Nantes z Strasbourg. Następne mecze zagra z drużynami Montpellier i Lens.

Dzisiaj kibice śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Ligue 1. Liczące się futbolowe zespoły i zawodnicy jak Lorenz Assignon Florent Mollet wielokrotnie zapewniają wspaniałym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy przechodzące do historii asysty i bramki, nieczyste sytuacje na faul gwarantujące wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż są to spotkania statyczne. Zachęcamy, aby przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Rennes i Nantes i ich udział w Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Roazhon Park.