Mecz Lens kontra Nantes zakończony wynikiem 3-1

Lens kontra Nantes, wynik 3-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lens i Nantes wynik to 2-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2023-02-19 16:05 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 24 pomiędzy Lens a Nantes.

Gole strzelali: D. Machado 34' 1-0 F. Medina A. Thomasson 36' 2-0 F. Mollet 40' 2-1 M. Simon C. Traoré 74' 3-1

Żółte kartki Lens:

Żółte kartki Nantes:

Czerwone kartki Lens:

Sędzią głównym tego spotkania był Pierre Gaillouste, France. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Lens stawi czoła Montpellier, następne spotkania z drużynami Nantes oraz Lille natomiast Nantes z Juventus. Następne mecze zagra z drużynami Rennes oraz Lens.

Bardzo często mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi niezwykle interesujące poczynania, które odbywają się w lidze Ligue 1. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak nieraz zapewniły fantastycznym miłośnikom wiele niezapomnianych emocji. Walki pomiędzy graczami ligowymi są bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to potyczki nie warte uwagi. Bardzo często trafiamy na bezwzględne faule kończące się żółtym kartonikiem, wspaniałe bramki czy asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Lens i Nantes w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.