Na stadionie Parc des Princes dnia 2021-11-20 16:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Paris Saint Germain oraz Nantes zakończone wynikiem 3-1

Paris Saint Germain - Nantes wynik meczu 3-1. W dniu 2021-11-20 16:00 na stadionie Parc des Princes odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 14 pomiędzy Paris Saint Germain a Nantes.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Paris Saint Germain a Nantes zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: K. Mbappé 2' 1-0 L. Paredes R. Kolo Muani 76' 1-1 D. Appiah 81' 2-1 L. Messi 87' 3-1 K. Mbappé

Żółte kartki Paris Saint Germain: Marco Verratti 71'

Żółte kartki Nantes: Pedro Chirivella 40' Ludovic Blas 83'

Czerwone kartki Paris Saint Germain: Keylor Navas 65'

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Stinat, France. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Paris Saint Germain stawi czoła Manchester City, następne spotkania z drużynami Saint Etienne oraz Nice natomiast Nantes z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Marseille oraz Lorient.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Mocne zespoły futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Marco Verratti Pedro Chirivella nierzadko zaserwowały fantastycznym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo emocji. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, książkowe asysty czy bramki dodające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają bardzo zażarte, nie często bywa jednoznacznie, że potyczki nas męczą. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Paris Saint Germain i Nantes i ich udział w Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Parc des Princes.