Spotkanie między Reims oraz Nantes dnia 2022-11-06 14:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II: wynik końcowy 1-0

Reims - Nantes zakończony wynikiem 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Reims i Nantes zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-11-06 14:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 14 pomiędzy Reims a Nantes.

Gole strzelali: F. Balogun 83' 1-0

Żółte kartki Reims: Jens Cajuste 8' Noah Jean Holm 90'

Żółte kartki Nantes: Nicolas Pallois 30' Nicolas Pallois 54' Ludovic Blas 58' Samuel Moutoussamy 90'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Nantes: Nicolas Pallois 54'

Główny arbiter meczu - Ruddy Buquet, France. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Reims zmierzy się już z Montpellier, następne spotkania z drużynami Rennes oraz Lille. Kolejno natomiast Nantes zmierzy się z Ajaccio. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes oraz Auxerre.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi interesujące poczynania w lidze Ligue 1. Interesujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak Jens Cajuste Nicolas Pallois nierzadko zapewniły własnym stałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania między piłkarzami zdarzają się niezwykle zażarte, rzadko bywa ostatecznie, że są to potyczki statyczne. Regularnie trafiamy na wspaniałe gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych ioglądać spotkania piłkarskie ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Reims i Nantes z ligi Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.