Dnia 2022-10-02 15:05 odbył się mecz pomiędzy Monaco oraz Nantes zakończony wynikiem 4-1

Monaco vs Nantes, wynik 4-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Monaco a Nantes zakończyła się wynikiem 3-0. Końcowy wynik meczu to 4-1.

Dnia 2022-10-02 15:05 na obiekcie sportowym Stade Louis II odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 9. Zmierzyły się Monaco oraz Nantes.

Gole strzelali: B. Embolo 2' 1-0 W. Ben Yedder 6' 2-0 B. Embolo W. Ben Yedder 28' 3-0 A. Golovin W. Ben Yedder 62' 4-0 Caio Henrique 79' 4-1

Żółte kartki Monaco:

Żółte kartki Nantes: Andrei Girotto 60'

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Leonard, France. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Monaco stanie naprzeciw Trabzonspor, następne spotkania z drużynami Montpellier oraz Trabzonspor natomiast Nantes zmierzy się z SC Freiburg. Następne mecze zagra z drużynami Rennes oraz SC Freiburg.

Oddani fani futbolu śledzą poczynania, które startują w lidze Ligue 1. Złożone z zdolnych obrońców oraz napastników futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak Andrei Girotto wielokrotnie gwarantują kapitalnym entuzjastom futbolu wiele zapierających dech w piersiach emocji. Natrafiamy na wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule kończące się bardzo często żółtą kartką, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami z ligi okazują się nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, że zmagania męczą kibica. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby oglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Monaco oraz Nantes z ligi Ligue 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stade Louis II.