Mecz pomiędzy Lyon i Nantes dnia 2022-05-14 19:00 - wynik 3-2

Lyon vs Nantes, wynik końcowy 3-2. Dnia 2022-05-14 19:00 na stadionie Groupama Stadium odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 37 pomiędzy Lyon a Nantes.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lyon a Nantes zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: M. Dembélé 9' 1-0 Lucas Paquetá 78' 2-0 Tetê Q. Merlin 81' 2-1 L. Blas Tetê 85' 3-1 H. Aouar W. Cyprien 90' 3-2

Żółte kartki Lyon: Tanguy Ndombélé 61'

Żółte kartki Nantes:

Czerwone kartki Lyon:

Główny arbiter spotkania to Florent Batta, France. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Lyon zmierzy się już z Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Saint Etienne i Paris Saint Germain. Kolejno natomiast Nantes podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice z zapałem śledzą pasjonujące starcia w lidze Ligue 1. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Tanguy Ndombélé częstokroć zagwarantowały wyborowym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają nader zaciekłe, nie często okazuje się, że są to widowiska nie warte uwagi. Bardzo często natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul, efektowne asysty oraz gole, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ligue 1. Udział takich zespołów jak Lyon i Nantes z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Groupama Stadium.