Dnia 2021-11-27 16:00 miało miejsce spotkanie Lille - Nantes zakończone wynikiem 1-1

Lille - Nantes 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lille i Nantes wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2021-11-27 16:00 na obiekcie sportowym Stade Pierre-Mauroy rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 15 pomiędzy Lille a Nantes.

Gole strzelali: B. Yılmaz 9' 1-0 J. Bamba L. Blas 24' 1-1

Żółte kartki Lille: Amadou Onana 62'

Żółte kartki Nantes: Andrei Girotto 21' Ludovic Blas 48'

Czerwone kartki Lille:

Czerwone kartki Nantes: Fábio 78'

Główny sędzia spotkania - Johan Hamel, France. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lille stanie naprzeciw Rennes, następne spotkania z drużynami Estac Troyes oraz VfL Wolfsburg a Nantes z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Lorient oraz Lens.

W dzisiejszych czasach liczni fani futbolu śledzą ekscytujące potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Interesujące futbolowe drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy jak Amadou Onana Andrei Girotto bardzo często zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Często obserwujemy niezwykłe bramki oraz asysty, nieczyste faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Interesujące zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zagorzałe, rzadko bywa, że są to mecze nużące. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania sportowe lubianej ligi Ligue 1. Lille i Nantes oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stade Pierre-Mauroy.