Na obiekcie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau miał miejsce mecz pomiędzy Nantes i LE Havre - 0-0

Dziś na Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Nantes i LE Havre. Mecz zakończył się remisem 0-0. Wynik na przerwę również wskazywał 0-0. Spotkanie to miało miejsce w ramach 13. kolejki Ligue 1 i odbyło się 26 listopada 2023 roku o godzinie 14:00.

Relacja z meczu Nantes - LE Havre

Dzisiejsze widowisko na Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau w Nantes zakończyło się remisem 0-0 pomiędzy gospodarzami a drużyną gości LE Havre. Mecz odbył się w ramach 13. kolejki Ligue 1.

Sędzia główny, Miguel Nogueira z Portugalii, odpowiadał za prowadzenie spotkania. Zarówno Nantes, jak i LE Havre miały wiele okazji do zdobycia gola, jednak skuteczność napastników zawiodła.

Przejdźmy teraz do szczegółowej relacji z przebiegu meczu.

Sprawozdanie minuta po minucie

14' - Spotkanie rozpoczęło się od ataków obu drużyn. Nantes próbowało narzucić swoje tempo, ale gracze LE Havre skutecznie blokowali akcje gospodarzy.

25' - Pierwszy kwadrans nie przyniósł groźnych sytuacji podbramkowych. Obie drużyny starały się kontrolować środkowe pole, ale brakowało precyzji w ostatnich akcjach.

38' - Nantes miało świetną okazję do strzelenia gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak bramkarz LE Havre świetnie interweniował, zachowując czyste konto dla swojej drużyny.

45' - Pierwszą żółtą kartkę meczu otrzymuje Ronaël Pierre-Gabriel z Nantes za brutalne wejście w środku boiska.

53' - LE Havre starało się coraz bardziej naciskać na obronę gospodarzy, jednak Nantes zaciekle broniło swoją bramkę.

67' - Pierwsza czerwona kartka meczu! André Ayew z drużyny gości zostaje ukarany za brutalne wejście w środku boiska.

85' - Rassoul Ndiaye z LE Havre otrzymuje żółtą kartkę za faul na skrzydłowym Nantes.

90' - Arouna Sangante z LE Havre również dostaje żółtą kartkę za niesportowe zachowanie wobec przeciwnika.

90+3' - Mecz kończy się wynikiem 0-0. Obie drużyny muszą zadowolić się punktem, a kibice mogą być rozczarowani brakiem goli.

Po emocjonującym meczu Nantes czeka rywalizacja z Nice, Paris Saint Germain oraz Stade Brestois 29. Natomiast LE Havre zmierzy się z Paris Saint Germain, Strasbourg oraz Nice.