Na obiekcie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau miał miejsce mecz Nantes - Paris Saint Germain: wynik końcowy 3-1

W dniu 2022-02-19 20:00 na obiekcie sportowym Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Nantes oraz Paris Saint Germain.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Nantes a Paris Saint Germain zakończyła się wynikiem 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: R. Kolo Muani 4' 1-0 M. Simon Q. Merlin 16' 2-0 O. Bukari L. Blas 45' 3-0 Neymar 47' 3-1 L. Messi

Żółte kartki Nantes: Jean-Charles Castelletto 18' Dennis Appiah 45'

Żółte kartki Paris Saint Germain: Marco Verratti 38' Georginio Wijnaldum 45' Neymar 50' Kylian Mbappé 83' Achraf Hakimi 90' Ángel Di María 90'

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Główny arbiter meczu - Mikael Lesage, France. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Nantes stawi czoła Metz, następne spotkania z drużynami Monaco oraz Montpellier. Kolejno natomiast Paris Saint Germain z Saint Etienne. Następne mecze zagra z drużynami Nice oraz Real Madrid.

Bardzo często fani śledzą starcia, które startują w lidze Ligue 1. Fascynujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak Jean-Charles Castelletto Marco Verratti niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom futbolu mnóstwo niesamowitych przeżyć. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż widowiska nie są interesujące. Zdarzają się ostre sytuacje na faul, idealne gole oraz asysty, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich orazoglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Nantes oraz Paris Saint Germain z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.